piątek, 6 lutego 2015

Victoria's Secret - Eau so sexy. Balsam do ciała - recenzja ♥♥


Ostatnio pokazywałam Wam z moim haulu grudniowym balsam do ciała marki Victoria's Secret. Dzisiaj przychodzę do Was z jego recenzją.


piątek, 30 stycznia 2015

Styczniowe denko ♥♥ Czas pożegnać się z przeszłością


Cześć! 
Znów minął kolejny miesiąc, więc pora na nowe, styczniowe denko!
W tym miesiącu udało mi się zebrać więcej niż w grudniowym .

środa, 28 stycznia 2015

Garnier Ultra Doux - Sekrety prowansji z lawendą i różą - odżywka do włosów RECENZJA!


Witam Was cieplutko!
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją odżywki do włosów, która ma wiele różnych opinii - Garnier Ultra Doux z lawendą i różą. 
Zapraszam!

środa, 14 stycznia 2015

Co znalazłam pod choinką - czyli spóźniony post!


Witam Was cieplutko!
Dzisiaj przychodzę do Was z trochę spóźnionym postem o rzeczach, które znalazłam w tym roku pod choinką - pokażę Wam tylko te kosmetyczne! No to zapraszam:)

poniedziałek, 29 grudnia 2014

Denko grudniowe - czyli jak niewiele udało mi się zużyć.



Cześć!
Witam Was bardzo cieplutko po świętach! Ja sobie troszkę odpoczęłam, więc dobrze mi zrobiło te kilka dni wolnych.
Dzisiaj przychodzę do Was z mini denkiem, które jest chyba najmniejszym denkiem jakie kiedykolwiek miałam.

poniedziałek, 15 grudnia 2014

Liebster Blog Award


Zostałam nominowana do Liebster Blog Award przez blog: http://skinandtheacne.blogspot.com. Dziękuję bardzo za wyróżnienie i już odpowiadam na pytania:

piątek, 28 listopada 2014

Denko listopad ♥♥ Czyli wykończeni przeze mnie!

Postanowiłam, że w tym denko spróbuję jednak cykać zdjęcia produktom, które wykończyłam tuż przed ich wyrzuceniem. Dlatego z góry przepraszam za chaotyczne i nie pasujące do siebie zdjęcia, ale przynajmniej są zrobione przeze mnie:)

czwartek, 13 listopada 2014

Zakupy z VINNST.PL - haul zakupowy ♥


Udało mi się załapać na przedsprzedaż skandynawskich poduszek w sklepie Vinnst.pl i kiedy już dotarły to po prostu musiałam się nimi pochwalić!!


piątek, 7 listopada 2014

poniedziałek, 13 października 2014

środa, 8 października 2014

Rozdanie - WYNIKI

Ponieważ rozdanie nie zachęciło Was zbytnio, ba! nawet otrzymałam niemiłe komentarze typu "co za badziewie" postanowiłam zakończyć rozdanie wcześniej. Myślę, że błyszczyk marki trudno dostępnej, czyli Bath&Body Works nie jest badziewiem, ale cóż nie zawsze trafisz w gust wszystkich czytelników. Nie będę nic więcej komentować i poniżej podaję wyniki: